F.A.Q.

NA VAŠE OTÁZKY

MÉ ODPOVĚDI

Každá svatba je úplně jiná. Počet výsledných snímků záleží na programu a na počtu hostů. Vždy předávám veškeré snímky, které projdou mým výběrem a neomezuji se žádným přesným počtem. Z celodenní svatby odevzdávám obvykle 500 – 700 fotografií.

 

 

Předsvatební schůzka je pro mě důležitou součástí naší spolupráce. Popovídáme si a u kávy dořešíme všechno potřebné. Vyslechnu si vaše přání, nastíníte mi plán svatebního dne a společně vyladíme záležitosti týkající se focení. Jsem rád, když se osobně seznámíme ještě před svatbou, protože na svatbě už pro vás nejsem cizí. Pokud osobní schůzka není kvůli vzdálenosti možná, spojíme se jednoduše online.

Čím dříve se spojíme, tím je větší šance, že bude vaše vysněné datum k dispozici i v mém kalendáři. Svatební termín je dobré rezervovat nejméně 6 měsíců před zvoleným datem. Většina párů rezervuje fotografa už rok předem. Pokud uvažujete o letní svatbě v sobotu, ozvěte se opravdu co nejdříve. Pro nezávaznou poptávku termínu a informace o cenách mi stačí napsat. 

Na e-mail vám přistane odkaz ke stažení na kompletní výstup v digitální podobě. Veškeré fotografie budou navíc k dispozici v soukromé online galerii a kdykoliv dostupné pro vás, rodinu i vaše přátele. Výsledné fotografie obdržíte jak ve vysokém rozlišení, tak v optimální velikosti pro rychlejší náhled a publikaci na sociální sítě.

Dodání výsledné galerie je do 2 týdnů od svatby. 

Doma jsem na Vysočině u Pelhřimova, ale moc rád za vámi přijedu kamkoliv po republice nebo do zahraničí. 

Neupravené snímky klientům nepředávám. Dostanete ode mě kompletní fotografickou reportáž svatebního dne, která se skládá z mnou vybraných fotografií, těch nejdůležitějších a nejkrásnějších momentů. Všechny tyto snímky projdou mou postprodukcí. Neupravená fotka je pro mě nedokončený produkt.

Napište mi jednoduše přes kontaktní formulář s termínem vaší svatby a já se vám co nejdříve ozvu zpět. 🙂 


Máte spoustu dalších otázek?

Napište mi na  hello@tomashavel.com  nebo přes kontaktní formulář zde.